Ładowanie...

Aktualności

Delta pod kontrolą

• autor: Ursus2005, 2015-04-25 20:41

Trzeba przyznać, że mecz z Deltą Warszawa był jak na razie najtrudniejszym w tej rundzie. Ale muszę też przyznać, że bez względu na okoliczności, czułem, że w końcowym rozrachunku to my będziemy się cieszyli. Bo po ludzku nasz zespół cały czas się rozwija i żaden występ, słabszy, czy lepszy, nie zmieni mojej opinii na temat Waszych umiejętności. W ostatnich miesiącach nie widziałem słabego występu naszego Zespołu. I właśnie to cieszy mnie najbardziej. Gramy dobrze, bardzo dobrze, albo wyśmienicie.

Dzisiejsze spotkanie zaliczyłbym do tych dobrych. Czyli potrafimy grać zdecydowanie lepiej. Ale i taka gra wystarczyła, by odnieść sukces i pokonać Deltę zasłużenie 5:2. Owszem, to rywale prowadzili 1:0 i właśnie w pierwszej kwarcie próbowali nas nękać najbardziej. Z każdą jednak minutą to my przejmowaliśmy kontrolę nad meczem, a przeciwnicy ograniczali się do kontr.

Łatwo nie jest tak grać, stąd pięć naszych trafień, choć sytuacji nie brakowało. Niewykorzystane sytuacje, w tym karny oznaczają jedno. Okazje były i w zasadzie potrafimy dominować praktycznie w każdym meczu. I to od nas zależy jakim wynikiem kończy się mecz. Jeżeli wykorzystujemy prawie wszystkie okazje, to wtedy najczęściej gramy wyśmienicie. Dzisiaj wyśmienicie nie było, ale było dobrze. Więc jak zawsze jestem z Was bardzo dumny:)