Ładowanie...

Aktualności

Mocna Kadra

• autor: Ursus2005, 2016-02-27 15:43

Zagraliśmy drugi mecz w tym tygodniu. We wtorek ograliśmy po bardzo dobrym meczu Gwardię Warszawa 3:1, dzisiaj pokonaliśmy na wyjeździe Orły Zielonka 3:0. Nie wszystko wychodziło nam tak jak należy, ale nikt przecież nie mówił, że będziemy grali bezbłędnie. Nawet kiedy wygrywa się kolejne spotkania, trzeba być gotowym na pracę. Tylko tak można stać się lepszym. A zwycięstwo? Jakżeby inaczej, cieszy jak zawsze:)

Do przerwy spotkanie było dość wyrównane, choć chyba częściej my gościliśmy na połowie przeciwnika. Niewiele jednak z tego wynikało. Druga połowa to już nasza spora dominacja. Dwukrotnie przeciwnicy zatrzymywali nas faulami w polu karnym, stąd wykonywaliśmy dwie jedenastki. Obie skutecznie. Najpierw trafił Filip Gap, następnie Maciej Czernicki. Warto zaznaczyć, że w polu karnym wcześniej nieprzepisowo zatrzymywani byli odpowiednio Kacper Jaszczycha i Janek Plichta. Ten ostatni nie poprzestał na tym i ustalił wynik spotkania na 3:0. To zdecydowanie najlepszy występ Jasia w naszych szeregach. Jak widać aklimatyzacja w naszym Zespole nie jest trudna:)

Po kolejnym naszym meczu, oczywiście na słowa uznania zasługuje cały Zespół. Dzisiaj trafiali jedni, innym razem drudzy. To jest właśnie siła tej Drużyny. Naprawdę trzeba pilnować Wszystkich. Wierzę, że dalej będziemy zmierzali w tym samym kierunku.